Serwisy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatnosci

Loogtyp Iceland Liechtenstein Norway Grants Loogtyp Ministertswo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

FAQ

Zagadnienia poruszone podczas Spotkania Partnerskiego w Muzeum POLIN w dniach 18-19 października 2022 r. wraz z odpowiedziami / stanowiskiem Operatora Programu [PL/EN] – plik do pobrania (PDF)

UWAGA:  Odpowiedzi na pytania mają charakter informacyjny - nie zastępują obowiązującego Ogłoszenia o naborze, załączników do ogłoszenia o naborze, dokumentów dotyczących wdrażania Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021, wytycznych dotyczących wdrażania Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021, pozostałych wytycznych oraz mających zastosowanie przepisów prawa.

 

 

 

Często zadawane pytania - plik do pobrania (PDF)

 

tel.: +48 22 8293170

Loogtyp Iceland Liechtenstein Norway Grants Loogtyp Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego