Serwisy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatnosci

Loogtyp Iceland Liechtenstein Norway Grants Loogtyp Ministertswo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Aktualności

Czyje głosy są słyszane?– wystawa porezydencyjna

Czyje głosy są słyszane?– wystawa porezydencyjna

Od 10 listopada w galerii BWA Wrocław Główny oglądać można wystawę będącą twórczym głosem mniejszościowych artystek mieszkających w Norwegii i w Polsce. Ekspozycja jest podsumowaniem pobytów rezydencyjnych artystek tworzących po drugiej stronie Bałtyku, które w ostatnich miesiącach odwiedziły Wrocław – oraz jednej, która odbyła podróż w przeciwnym kierunku.

Kongres "Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe: praktyki, perspektywy, wyzwania"

Kongres "Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe: praktyki, perspektywy, wyzwania"

W dniach 19-20 października  Muzeum POLIN zorganizowało dwudniowy kongres "Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe: praktyki, perspektywy, wyzwania".

Wyniki naborów uzupełniających

Wyniki naborów uzupełniających

Informujemy, że zakończyła się ocena wniosków dotyczących możliwości zwiększenia kwoty dofinansowania projektów realizowanych w ramach Działania 1 i Działania 2 Programu Kultura Mechanizmu Finansowego.  Nabory dotyczyły dofinansowania tylko i wyłącznie tych projektów, które otrzymały już granty w ramach naborów podstawowych i realizują już projekty.

VII Międzynarodowy Kongres Kreatywny Design Plus | 19-20 października 2023

VII Międzynarodowy Kongres Kreatywny Design Plus | 19-20 października 2023

Międzynarodowy Kongres Kreatywny Design Plus, poświęcony jest tematyce przemysłów kreatywnych oraz ich wpływu na region, gospodarkę, lokalną tożsamość i biznes. Wydarzenie ma na celu wspieranie przedsiębiorczości poprzez promowanie innowacyjnych rozwiązań i działań, które zmieniają świat na lepsze.

Strony: 1-4 / 71 Nastepna strona

tel.: +48 22 8293170

Loogtyp Iceland Liechtenstein Norway Grants Loogtyp Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego