Serwisy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatnosci

Aktualności

Drugie spotkanie dotyczące nawiązywania partnerstw!

Drugie spotkanie dotyczące nawiązywania partnerstw!

Zapraszamy na drugie spotkanie, którego celem będzie nawiązanie bądź pogłębienie partnerstw w projektach zaplanowanych do realizacji w ramach Programu Kultura

Nabór wniosków w trybie konkursowym na wizyty studyjne

Głównym celem wizyt studyjnych jest nawiązywanie partnerstw między polskimi wnioskodawcami, a instytucjami z Norwegii, Islandii i Liechtensteinu.

Program Kultura ruszył!

Program Kultura ruszył!

Prawie 90 mln euro w ramach III edycji funduszy EOG zostanie przeznaczonych na realizacje projektów z sektora kultury w Polsce. 

Otwarcie Programu Kultura

Otwarcie Programu Kultura

26 listopada 2019 r. w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie odbyło się spotkanie inaugurujące Program Kultura.

Spotkanie inaugurujące uruchomienie Programu Kultura !

Zapraszamy na spotkanie inaugurujące uruchomienie Programu Kultura połączone ze szkoleniem dla wnioskodawców - 26 listopada 2019 roku w Warszawie.

Spotkanie dotyczące nawiązywania partnerstw

Zapraszamy na spotkanie, którego celem będzie nawiązanie bądź pogłębienie partnerstw w projektach zaplanowanych do realizacji w ramach Programu Kultura

Umowa dotycząca Programu Kultura podpisana!

Umowa dotycząca Programu Kultura podpisana!

88 milionów euro dla kultury - drugi największy budżet w ramach Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2020! 

Konferencja dot. III edycji Funduszy norweskich i EOG

12 września br. w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w Warszawie odbędzie się konferencja inaugurująca III edycję Funduszy norweskich i EOG w Polsce.

Nowy serwis Programu Kultura

Nowy serwis Programu Kultura

Nowy serwis dotyczący Programu Kultura  Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021. 

Spotkanie z Norweską Radą Sztuki w Warszawie

Spotkanie z Norweską Radą Sztuki w Warszawie

W dniach 6-7 maja 2019 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Ministerstwa Kultury i Dzie­dzictwa Narodowego z reprezentantami Norweskiej Rady Sztuki, przy udziale Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ambasady Królestwa Norwegii w Polsce.

Strony: 1-10 / 16 Nastepna strona

tel.: (22) 692 54 10
fax: (22) 692 54 40